В Кам’янському на минулому тижні народилось 25 немовлят

В Кам’янському на минулому тижні народилось 25 немовлят

В Кам’янському минулого тижня, з 16 по 22 березня, в пологовому відділенні міської лікарні народилося 25 малюків: 13 дівчаток та 12 хлопчиків. Про це повідомив міський голова Андрій Білоусов, який від усієї громади побажав малюкам та їх батькам міцного здоров’я та щасливої долі.