В Кам’янському придбали та відремонтували авто для радіотехнічного батальйону
Автомобіль для 56-го окремого радіотехнічного батальйону, який виконує бойові завдання на Харківському напрямку придбали та відремонтували в Кам’янському. Авто, маскувальні сітки та смаколики передали військовим міський голова Андрій Білоусов разом з депутатом міської ради Андрієм Дроговозом та головою благодійного фонду «Ми з Кам’янського» Валерієм Пархомчуком.
Як розповів мер, авто буде використовуватись для виконання бойових завдань, підвозу особового складу і спорядження.
«Транспорт сьогодні вкрай необхідний нашим захисникам на передовій. Робота із забезпечення військових автівками триває постійно.
Дякую всім партнерам та благодійникам, які долучаються до підтримки українських воїнів», – наголосив очільник міста.
