Ніч в Кам’янському минула тихо
В ніч на неділю, 29 березня, від атак агресора безпілотниками та авіабомбою потерпали Дніпровський, Нікопольський, Синельниківський та Криворізький райони Дніпропетровщини. Пошкоджена інфраструктура, житло місцевих, автівка. Люди не постраждали. Підрозділи ПвК «Схід» знищили над областю 20 ворожих БпЛА. Про це повідомив у Telegram голова Дніпропетровської ОВА Олександр Ганжа. В Кам’янському, за інформацією мера Андрія Білоусова, ніч минула без надзвичайних подій.
Нагадаємо, що вчора протягом дня ворог 45 разів атакував Кривий Ріг та Нікопольський район області артилерією та безпілотниками. У першому пошкоджена промислова інфраструктура. На Нікопольщині понівечені підприємства, адмінбудівля, інфраструктура, багатоповерховий та приватні будинки, господарські споруди й автівки. Всюди минулось без постраждалих.