Кам`янчани здобули дві нагороди на міжнародному турнірі з тхеквондо

Кам`янчани здобули дві нагороди на міжнародному турнірі з тхеквондо

Автор: Віктор Куленко.

Вихованці ДЮСШ №4 з Кам’янського успішно виступили на міжнародному турнірі «Skopje Open Ramus 2026», що проходив у столиці Північної Македонії 4–5 квітня.

Змагання високого рангу (статус WT G1) об’єднали в спортивному центрі “Борис Трайковський” близько тисячі атлетів із 40 країн світу.

У розділі “пумсе” майстерність демонстрували підопічні тренера Романа Курися. Найвищу сходинку п’єдесталу підкорив дует Максима Соколенка та Анни Сулімцевої — у парному виступі вони вибороли “золото”. В особистому заліку Анна Сулімцева поповнила скарбничку команди бронзовою нагородою, а Максим Соколенко посів почесне п’яте місце.