Команда ліцею №20 з Кам’янського представлятиме наше місто у фіналі конкурсу «Толока смаку»
Районний етап фестивалю здорового харчування «Толока смаку» відбувся в Кам’янському на базі ліцею №20. У конкурсі взяли участь команди з Кам’янського, Божедарівки та Верхньодніпровська.
Про це повідомила директорка департаменту освіти Кам’янської міськради Наталія Рева.
За її словами, учасники продемонстрували не лише знання української національної кухні, а й глибоке розуміння культури харчування, традицій і звичаїв нашого народу. Команди творчо підійшли до виконання завдань, вдало поєднуючи сучасні підходи зі збереженням автентичності української кухні. Протягом заходу панувала атмосфера натхнення, командного духу та щирої любові до рідної культури.
Переможцем конкурсу, що проходив в межах фестивалю, стала команда ліцею №20, яка гідно представила Кам’янське та продемонструвала високий рівень підготовки, обізнаність і справжню зацікавленість темою здорового харчування.
Завдяки найкращому результату команда-переможниця виборола право представляти громаду у фіналі.
