На минулому тижні в Кам’янському народилось 13 немовлят, серед них одна двійня
В Кам’янському за минулий тиждень, з 30 березня по 5 квітня, в пологовому відділенні міської лікарні народилося 13 малюків: семеро дівчаток та шестеро хлопчиків, серед яких одна двійня. Про це повідомив міський голова Андрій Білоусов, який від усієї громади привітав батьків та побажав міцного здоров’я та щасливої долі малюкам.