Кам`янчани здобули нагороди на Всеукраїнському турнірі з тхеквондо в Києві
Автор: Віктор Куленко.
Кам’янські тхеквондисти вибороли вісім нагород на Всеукраїнському турнірі з тхеквондо ВТФ Kiev Open Cup 2026, який відбувся у столиці 3-4 квітня.
Змагання зібрали пів тисячі учасників з 79 команд, що представляли вісім регіонів України. Вихованці спортивних шкіл Кам’янського продемонстрували високий рівень підготовки, здобувши загалом вісім медалей різного ґатунку.
Від команди ДЮСШ №4 (тренери В. Лобанов, А. Хрієнко) виступили п’ять спортсменів, з яких четверо вибороли нагороди: золоті медалі здобули Роман Волков та Едвард Курлянський, “срібло” — Іван Ржимовський, а “бронзу» — Кевін Курлянський. Ще чотири нагороди додали до скарбнички міста бійці ДЮСШ №1 (тренери А. Стовбан, В. Сторчак). Переможцем змагань став Кирило Оленич, якого також визнали найкращим спортсменом турніру. Срібні медалі вибороли Микола Даньшин та Дмитро Дзюбенко, а Михайло Назаренко посів третє місце.
