На минулому тижні в Кам’янському народилось 22 малюки
В Кам’янському за минулий тиждень, з 6 по 12 квітня, в пологовому відділенні міської лікарні на світ зʼявилося 22 маленьких мешканців, десять дівчаток та 12 хлопчиків. Про це повідомив міський голова Андрій Білоусов, який від усієї громади привітав батьків та позичив малечі міцного здоров’я та щасливої долі.