В бою на Харківщині загинув захисник з Кам’янського Віталій Гусак
28 березня поблизу населеного пункту Ізбицьке на Харківщині загинув солдат Гусак Віталій Вікторович з Кам’янського.
Від імені всієї громади, Кам’янської міської ради, виконавчого комітету та особисто від себе міський голова Андрій Білоусов висловив глибокі співчуття рідним і близьким полеглого захисника.

Віталій Гусак народився 21 листопада 1976 року в Кам’янському. У 1995 році закінчив Дніпродзержинський металургійний коледж. Тривалий час працював на АТ «ДніпроАзот». У перші дні повномасштабного вторгнення став на захист України та її народу.
У нього залишилися дружина, доньки та син.
Панахида відбудеться 16 квітня об 11.00 в Козацькій церкві Пресвятої Покрови ПЦУ (вул. Сергія Слісаренка, 34).
Поховають воїна о 12.00 на Алеї Героїв кладовища по вул.Весняній.
Доземний уклін воїну-захиснику!
Вічна пам’ять і слава Герою!