В Кам’янському на минулому тижні народилось дев’ять немовлят

В Кам’янському на минулому тижні народилось дев’ять немовлят

В Кам’янському минулого тижня, з 13 по 19 квітня, в пологовому відділенні міської лікарні народилося дев’ять маленьких мешканців: п’ять хлопчиків та чотири дівчинки. Про це повідомив міський голова Андрій Білоусов, який від усієї громади привітав батьків та побажав малюкам міцного здоров’я та щасливої долі.