Чергове авто від учнів та освітян Кам’янського поїхало до військових
Вже 54 авто передали на фронт для наших захисників 5 ОМБР, батальйону безпілотних систем «Чорна стріла» учні шкіл та представників освітянської спільноти Кам’янського.
Про це повідомила директорка департаменту освіти міськради Наталія Рева.
«Це результат спільної великої справи : учнів, батьків, педагогів та працівників департаменту освіти. Кожен внесок, кожна гривня стали частиною цієї допомоги», – зазначила Н.Рева.
За її словами, збір коштів на автомобіль відбувся завдяки проведенню великодніх ярмарків на підтримку ЗСУ дитсадках №№23, 25, 46, школах №№ 11, 26, 28, 29, 40, а також закладу «Дніпряночка».
