Ніч в Кам’янському минула спокійно

Ніч в Кам’янському минула спокійно

Вночі та зранку 22 квітня від атак армії агресора артилерією та безпілотниками потерпали Дніпро та Нікопольський район області. Вирували пожежі. У Дніпрі пошкоджені житлові будинки та авто, на Нікопольщині понівечена інфраструктура. Всюди минулося без постраждалих. Про це повідомив у Telegram голова Дніпропетровської ОВА Олександр Ганжа. В Кам’янському, за інформацією мера Андрія Білоусова, вночі надзвичайних подій не зафіксовано.

Нагадаємо, що вчора протягом дня ворог атакував Нікопольський та Синельниківський райони області безпілотниками.

У Покровській громаді, що на Нікопольщині, через російський удар пошкоджений рейсовий мікроавтобус. Постраждали троє людей. Двоє з них госпіталізовані. 37-річна жінка – «важка».

Ще двоє людей дістали поранень через інші атаки на громаду. Це 28-річна жінка та 52-річний чоловік.

Поцілив противник вчора і по Нікополю та Марганцю. Там, на щастя, минулося без постраждалих.

На Синельниківщині росіяни вдарили вчора по Миколаївській громаді. Виникла пожежа. Пошкоджені приватні будинки.