Кам’янські веслувальники здобули повний комплект нагород на чемпіонаті Дніпропетровщини
Автор: Віктор Куленко.
Вихованці Кам’янської ДЮСШ №1 вдало виступили на чемпіонаті Дніпропетровської області з академічного веслування. На змаганнях серед юнаків і дівчат до 19 років та молоді до 23 років, вихованці тренерів Дмитра Хоросоженка та Юрія Полівця зібрали повний комплект медалей у різних класах човнів.
“Золото” у скарбничку команди приніс Гліб Кіценко, який у складі збірного екіпажу фінішував першим у класі четвірок двовеслових без стернового. Срібний успіх святкувала наша п’ятірка у складі Євгена Драгуна, Богдана Коваля, Кирила Олійника, Дмитра Файчука та стернового Павла Горбоноса. Бронзові нагороди серед екіпажів двійок вибороли Вероніка Барладян та Ксенія Матвієнко.