Ніч в Кам’янському минула тихо
В ніч на суботу, 20 червня, ворог атакував Нікопольський, Самарівський та Криворізький райони Дніпропетровщини безпілотниками та артилерією. Всюди пошкоджена інфраструктура. Про це повідомив у Telegram голова Дніпропетровської ОВА Олександр Ганжа. В Кам’янському, за інформацією мера Андрія Білоусова, вночі надзвичайних подій не сталось.
Нагадаємо, що вчора протягом дня ворог понад 30 разів атакував два райони області безпілотниками та артилерією. Двоє людей загинули, восьмеро дістали поранень.
На Нікопольщині під ударом були Нікополь, Марганецька, Томаківська, Покровська, Червоногригорівська і Мирівська громади. Загинули 64-річний чоловік та 77-річна жінка. Постраждали восьмеро людей, дві жінки госпіталізовані у важкому стані. Понівечені ліцей, підприємство, заправка, багатоквартирний та приватні будинки і автомобілі.
Завдав вчора удару противник й по Апостолівській громаді, що на Криворіжжі. Пошкоджена автівка.