В Кам’янському на минулому тижні народилось 18 немовлят

В Кам’янському на минулому тижні народилось 18 немовлят

Минулого тижня в Кам’янському, з 15 по 21 червня, на світ зʼявилося 18 малюків: десять хлопчиків та вісім дівчат. Про це повідомив міський голова Андрій Білоусов, який від усієї громади привітав батьків та побажав малечі зростати здоровою та щасливою, щоб мир і спокій якомога швидше повернуться до нашої країни.