Кам’янське продовжує підтримувати своїх захисників
Ремонтні роботи в будівлі, розташованої в межах Кам’янського, де проживають військові, вирішили взяти на себе представники міської влади. Про це повідомив міський голова Андрій Білоусов.
«Побували у військовому містечку, розташованому в межах Кам’янського.
Надаємо допомогу військовим в облаштуванні штабу.
Комплексна будівля потребує ремонту всіх приміщень та додаткового облаштування», – розповів мер.
За його словами, вже розпочали виконувати необхідні ремонтні роботи, аби покращити умови проживання наших захисників. Замінили частину вікон, відремонтували кілька кабінетів, придбали водонагрівачі та інше.
«Роботи ще багато, але ми впораємося!», – зазначив Андрій Білоусов.


