Дев`ять боксерів Кам`янської ДЮСШ № 1 стали призерами чемпіонату Дніпра
Автор: Віктор Куленко.
Дев`ять бійців з Кам`янського стали призерами відкритого чемпіонату з боксу у Дніпрі, який був присвячений Дню міста.
За нагороди змагалися юнаки та дівчата 2010/2011 р.н. Дев`ять вихованців тренерів Геннадія Молокова і Вадима Хамази з Кам`янської ДЮСШ № 1 посіли п`ять перших та чотири других місць.
І місце
Лапшик Софія
Грищенко Іван
Васильєв Кирило
Кошлець Павло
Бутирський Матвій
ІІ місце
Виноградов Михайло
Ларін Євген
Кривонос Ілля
Сілінцов Кирило