Кам`янчани привезли з чемпіонату України з тхеквондо ВТФ дві нагороди

Кам`янчани привезли з чемпіонату України з тхеквондо ВТФ дві нагороди

Автор: Віктор Куленко.

Кам`янські спортсмени здобули дві нагороди на чемпіонаті України з  тхеквондо ВТФ серед дорослих, що проходив у місті Здолбунів на Рівненщині з 24 по 26 листопада.

У чемпіонаті взяли участь 130 спортсменів з 15 областей України. Кам`янське представляли троє спортсменів та арбітриня з ДЮСШ № 4.

Чемпіонський титул у ваговій категорії до 54 кг здобув Кирило Ковдря, вихованець тренера Олександра Кірпи. До речі, Кирило вже сам є тренером-викладачем у рідній спортшколі.

Аліна Крістєва була визнана кращою суддею чемпіонату та отримала пам`ятний кубок.