Боксер з Кам`янського Микита Шаганенко став срібним призером Всеукраїнського турніру
Автор: Віктор Куленко.
Вихованець Кам’янської ДЮСШ №1 Микита Шаганенко здобув “срібло” на Всеукраїнському турнірі з боксу, присвяченому пам’яті полеглих захисників та захисниць України, що відбувся у селищі Яблуниця на Івано-Франківщині.
За нагороди у тринадцяти вагових категоріях змагалися 122 юніори та юніорки з 24 областей України та Києва. Серед боксерів вагової категорії 63 кг друге місце посів Микита Шаганенко, вихованець тренера Вадима Хамази з Кам`янської ДЮСШ № 1.