“Художниці” Кам`янської ДЮСШ № 4 отримали дев’ять нагород на чемпіонаті Дніпропетровщини

“Художниці” Кам`янської ДЮСШ № 4 отримали дев’ять нагород на чемпіонаті Дніпропетровщини

Автор: Віктор Куленко.
Представниці Кам`янської ДЮСШ № 4 вибороли дев’ять нагород на чемпіонаті Дніпропетровщини з художньої гімнастики, який пройшов 22-23 березня в обласному центрі.
На килимі свою майстерність демонстрували 105 “художниць” з Дніпра, Кам`янського, Павлограда, Нікополя, Кривого Рогу. Спортсменки змагались за програмою майстрів спорту та кандидатів в майстри спорту в індивідуальних та групових вправах. Вихованки тренерів Кам`янської ДЮСШ № 4 Інни Козбанової та бригади Лариси Заєць посіли дев`ять призових місць (4+3+2).