Баскетбольна команда “Кам`янське” вийшла до півфіналу плей-офф “DniproLeague”

Баскетбольна команда “Кам`янське” вийшла до півфіналу плей-офф “DniproLeague”

Автор: Віктор Куленко.

Після завершення регулярного баскетбольного чемпіонату міста Дніпро “DniproLeague” команда “Кам`янське” вийшла до півфіналу плей-офф.

На майданчику СДЮСШОР № 5 пройшли матчі плей-офф Відкритого баскетбольного чемпіонату міста Дніпро “DniproLeague”. Команда “Кам`янське” розпочала боротьбу з двох перемог над баскетболістами СДЮСШОР-5-08 (Дніпро). В першій був зафіксований результат 109:56 (36:18, 19:13, 23:15, 31:10). Після розгрому, суперники дали бій в наступному матчі. Та це не стримало кам`янчан від наступної перемоги 89:70 (18:15, 22:27, 32:9, 17:19). По регламенту серія тривала до двох перемог. Таким чином баскетбольна команда “Кам`янське” пройшла до півфіналу, де її суперником буде БК “Спарта”.