“Художниці” Кам`янської ДЮСШ № 4 відзначилися в “Кубку Чорного моря”

“Художниці” Кам`янської ДЮСШ № 4 відзначилися в “Кубку Чорного моря”

Автор: Віктор Куленко.

П`ятнадцять раз на п`єдестал пошани підіймалися гімнастки Кам`янської ДЮСШ № 4 під час виступів на VII Всеукраїнському турнірі з художньої гімнастики “Кубок Чорного моря”, що завершився в Одесі 28 вересня.

На килимі свою майстерність та граціозність демонстрували понад 400 “художниць” з Одеси, Вінниці, Дніпра, Крижанівки (Одеська область), Кам`янського, Харкова. Гімнастки всіх вікових категорій (2017 р. н. і старші) змагалися в індивідуальних вправах.

Вихованки тренерки Інни Козбанової з Кам`янської ДЮСШ № 4 показали хороші результати, посівши 15 призових місць. По дві золоті медалі завоювали майстри спорту Марія Шерстюк, Злата Дегтярь та Анна Ягубець.