На залізничному вокзалі у Дніпрі чоловік поранив ножем працівника ТЦК
За фактом конфліктної ситуації, що сталась сьогодні вранці на залізничному вокзалі у Дніпрі, поліція проводить перевірку. Під час відмови надати особисті документи для перевірки представникам ТЦК порушник наніс правоохоронцю ножове поранення. Пізніше 45-річний чоловік звернувся із заявою до поліції про завдання йому співробітником ТЦК тілесних ушкоджень.
Про це повідомила пресслужба ГУ Нацполіції в Дніпропетровській області.
Конфлікт виник сьогодні вранці, 7 січня, на одному з вокзалів Дніпра прав. За попередньою інформацією правоохоронців, конфліктна ситуація між 45-річним чоловіком та представниками ТЦК виникла через те, що чоловік відмовився надати військово-облікові документи для перевірки.Після чого він дістав з кишені ніж, яким поранив поліційного Дніпровського районного управління поліції №1. Правоохоронець звернувся до лікарні, де йому була надана медична допомога. Знаряддя злочину правоохоронці вилучили.
Наразі вирішується питання щодо відкриття кримінального провадження за ст. 345 (погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу) Кримінального кодексу України.
Пізніше в поліції додали, що 45-річний чоловік, що поранив представника ТЦК, також звернувся із заявою до поліції про завдання йому співробітником ТЦК тілесних ушкоджень. За даним фактом внесені відомості до ЄРДР за ч. 1 ст. 125 Кримінального кодексу України (умисне легке тілесне ушкодження).