У Кам`янському нагородили переможців торішнього рейтингу “Найсильніші руки міста”

У Кам`янському нагородили переможців торішнього рейтингу “Найсильніші руки міста”

Автор: Віктор Куленко.

Нагородження переможців рейтингу “Найсильніші руки міста” за 2024 рік відбулось на Кам`янській Станції юного техніка 25 січня.

Нагадаємо, що у лютому минулого року в нашому місті пройшли дебютні змагання з вимірювання сили кисті. Упродовж сезону було проведено ще три таких турніри.

Як повідомила організаторка і головна суддя змагань Людмила Гайдученко, перед новим 2025 роком до рейтингу заносились всі показані результати. В підсумку всі атлети, які посіли перші місця у своїх вікових категоріях, були представлені до нагородження.

Абсолютним переможцем серед чоловіків (еліта) став Ярослав Тригуб, який показав результат 248 кг та отримав суперприз. Переможцем рейтингу серед чоловіків-ветеранів визнали Сергія Чабана. Нагороди отримали також: Ірина Гомілко, найсильніша серед жінок; Алла Ревякіна (серед жінок-ветеранів); Марія Ширяєва (дівчата до 15 років), Софія Зінченко (дівчата до 16-21 року). Олексій Дерновий показав найкращий результат серед юніорів й теж отримав приз. Нагородами були відзначені також Микита Лук`янов (юнаки до 15 років) і Богдан Яловий (16-18 років).