Команда Кам`янської ДЮСШ № 2 стала першою в чемпіонаті Дніпропетровщини з жиму штанги лежачи
Автор: Віктор Куленко.
Атлети команди Кам`янської ДЮСШ № 2 посіли перше місце в чемпіонаті Дніпропетровщини з жиму штанги лежачи та класичного жиму лежачи серед усіх вікових груп, що пройшов в обласному центрі 25 січня.
За медалі змагалися атлети з Вільногірська, Дніпра, Кам`янського, Межової, Шахтарського, Петропавлівки та Софіївки. За підсумками чемпіонату, спортсмени Кам’янської ДЮСШ №2 посіли перше командне місце, а Анна Бублейник встановила новий рекорд області з класичного жиму лежачи серед дівчат вагової категорії до 43 кг, який тепер дорівнює 38 кг. В активі вихованців тренерів Григорія Степанченка та Валентина Малікова 25 нагород (12+5+8). Це принесло 219 залікових балів і перше загальнокомандне місце. У спортсменів Дніпра 188 балів і друга позиція. Третіми стали вільногірці (96).