Учениця Наукового ліцею ім. Анатолія Лигуна з Кам’янського стала призеркою Міжнародного інноваційного шоу

Учениця Наукового ліцею ім. Анатолія Лигуна з Кам’янського стала призеркою Міжнародного інноваційного шоу

Одинадцятикласниця Аліса Ломакіна з Наукового ліцею імені Анатолія Лигуна з Кам’янського отримала бронзову медаль на Міжнародному шоу винаходів та інновацій «INTARG», що відбувся у польському місті Катовіце 3-5 червня. В інтелектуальному заході кам’янчанка брала участь у складі української делегації Малої академії наук (МАН).

Про це йдеться на сторінці Наукового ліцею у Фейсбук.

Юна розумниця є вихованкою Дніпропетровського відділення МАН та Дитячого екологічного центру Кам’янського.

На Міжнародному заході юних винахідників у Польщі Аліса здобула бронзову медаль за свій проєкт щодо дослідження застосування автолізу дріжджової біомаси для отримання білкових продуктів. Наукові керівники переможниці – викладачі Наукового ліцею — Кострюкова Юлія Олександрівна та Анацький Андрій Сергійович.

Учениця Наукового ліцею ім. Анатолія Лигуна з Кам'янського стала призеркою Міжнародного інноваційного шоу - ФОТО