Волейболістки Кам`янського «Прометея» стали срібними призерками Кубка України серед ветеранів
Автор: Віктор Куленко.
Команда “Прометей” з Кам`янського здобула срібні медалі в Кубку України серед ветеранів-волейболістів, що відбувся у Полтаві з 13 по 16 червня.
У змаганнях брали участь волейболістки номінації 55+. Жіноча команда Кам`янського “Прометея” посіла друге місце, пропустивши вперед харківський “Драйв”. Третіми стали волейболістки столичної команди “Летючий м`яч”.
Разом з капітаном “Прометея” Ларисою Ковач срібні медалі та диплом отримали Валентина Калюжна, Оксана Косяк, Тетяна Курська, Вікторія Котар, Наталія Водолазька, Ірина Лагода, Олена Сухініна, Лілія Пегусова та Світлана Дюбченко.
