Завтра в Кам’янському проводять в останню путь захисника України Олександра Рудова 

Завтра в Кам’янському проводять в останню путь захисника України Олександра Рудова 

23 червня в бою поблизу населеного пункту Миколаївка на Донеччині, захищаючи українську землю від загарбників, загинув молодший сержант Рудов Олександр Володимирович.

Від імені всієї громади, Кам’янської міської ради, виконавчого комітету та особисто від себе міський голова Андрій Білоусов висловив глибокі співчуття рідним і близьким полеглого захисника.

Завтра в Кам'янському проводять в останню путь захисника України Олександра Рудова  - ФОТО

Олександр Рудов народився 4 грудня 1987 року у Верхньодніпровську. У 2006 році закінчив Дніпродзержинський індустріальний коледж. Упродовж 2006-2008 років проходив строкову військову службу. У березні 2022 року став на захист України та її народу.

У нього залишилися донька, мати та брат.

Панахида відбудеться 27 червня о 10.00 в Козацькій церкві Пресвятої Покрови ПЦУ (вул.Сергія Слісаренка, 34).

Поховають воїна об 11.00 на Алеї Героїв кладовища по вул.Весняній.

Доземний уклін воїну-захиснику!

Вічна пам’ять і слава Герою!