Під час проходження військової служби помер солдат Дмитро Бойко з Кам’янського
Другого жовтня, під час проходження військової служби на Львівщині, помер солдат Бойко Дмитро Миколайович з Кам’янського.
Від імені всієї громади, Кам’янської міської ради, виконавчого комітету та особисто від себе міський голова Андрій Білоусов висловив глибокі співчуття рідним і близьким померлого захисника.

Дмитро Бойко народився 20 жовтня 1981 року в Дніпродзержинську. У серпні 2025 року став на захист України та її народу.
У нього залишилися син, мати, дві сестри та брат.
Панахида відбудеться 13 жовтня о 10.00 в Козацькій церкві Пресвятої Покрови ПЦУ (вул.Сергія Слісаренка, 34).
Поховають воїна об 11.00 на кладовищі по вул.Романківській.
Доземний уклін воїну-захиснику!
Вічна пам’ять і слава Герою!