Кам`янчани стали призерами турніру з «пумсе» у Хорватії

Кам`янчани стали призерами турніру з «пумсе» у Хорватії

Автор: Віктор Куленко.

Вихованці Кам’янської ДЮСШ №4 здобули чотири нагороди на міжнародному турнірі «11th Croatia Open Poomsae 2025″ першої категорії, який відбувся у хорватському місті Загреб 10-11 жовтня.

Вихованці-юніори тренера Романа Курися посіли чотири призових місця. Золоті медалі додому привезла трійка Лантух Євген/Невєдомих Микита/Випасняк Тимофій. З “сріблом” повернулася пара Соколенко Максим/Сулимцева Анна. Максим і Анна здобули також бронзові медалі в одиничних виступах.

Кам`янчани стали призерами турніру з «пумсе» у Хорватії - ФОТО