У Дніпрі 17-річна дівчина стрибнула з мосту в річку
Вчора ввечері, 19 жовтня, у Центральному районі Дніпра 17-річна дівчина стрибнула з Амурського моста у річку. За допомогою човна, на відстані приблизно 100 метрів від берега, водолази дістали її з води.
Про це повідомили у відділі комунікацій ГУ ДСНС в Дніпропетровській області.
Надзвичайники провели серцево-легеневу реанімацію потерпілої, доправили до берега та передали медичним працівникам для подальшої госпіталізації.
До рятувальних робіт було залучено 4 водолази, 5 рятувальників та 2 одиниці техніки.
