Ніч в Кам’янському минула без надзвичайних подій

Ніч в Кам’янському минула без надзвичайних подій

В ніч на середу, 12 листопада, наші захисники неба знищили на Дніпропетровщині вісім ворожих безпілотників. БпЛА агресор спрямував на Павлоград та Синельниківський район. В останньому, внаслідок атаки, загинув 47-річний чоловік, там пошкоджена інфраструктура. У Павлограді горіли приватні підприємства й авто. По Нікопольщині противник гатив артилерією та FPV-дронами. Там зайнявся приватний будинок. Про це повідомив у Telegram в.о. голови Дніпропетровської ОВА Владислав Гайваненко. В Кам’янському, за інформацією мера Андрія Білоусова, ніч минула без надзвичайних подій.

Нагадаємо, що вчора протягом дня на Нікопольщині через атаки FPV-дронами й артилерією пошкоджені сільськогосподарське підприємство, понад десяток приватних будинків, господарські споруди. Побиті також сонячні панелі, газогін, ЛЕП та авто.

На Синельниківщині внаслідок вчорашніх ударів БпЛА потрощені адмінбудівлі, кафе, декілька приватних осель і господарських споруд. Вогнем знищені дві автівки.

Ніч в Кам'янському минула без надзвичайних подій - ФОТО Ніч в Кам'янському минула без надзвичайних подій - ФОТО Ніч в Кам'янському минула без надзвичайних подій - ФОТО