В Кам’янському відбувся чемпіонат міста зі спортивної акробатики
Автор: Віктор Куленко.
У чемпіонаті зі спортивної акробатики, що відбувся в Кам’янській ДЮСШ № 4 у п’ятницю, 14 листопада, взяли участь 120 спортсменів з двох спортшкіл міста – господарі та представники ДЮСШ №1.
Спортсмени виступали за програмами від юнацьких розрядів до майстрів спорту. Для деяких з них цей чемпіонат став дебютним.
За підсумками змагань, найбільше медалей – 84 (50+28+6) здобули вихованці тренерів ДЮСШ №4 Лариси Коновалової, Юлії Азізової, Катерини Киприч, Людмили Шапорєвої та Ганни Романової.