Кам`янчани здобули нагороди на чемпіонаті України з шашок-64 серед чоловіків та жінок

Кам`янчани здобули нагороди на чемпіонаті України з шашок-64 серед чоловіків та жінок

Автор: Віктор Куленко.

У класичній дисципліні чемпіонату України з шашок-64, який завершився 27 листопада у Кам’янському, місцеві гравці здобули чотири медалі.

Протягом тижня йшла напружена боротьба серед шашкістів з дев’яти областей України. Були визначені найсильніші у трьох дисциплінах: класичній, швидкій та блискавичній грі.

Чемпіонат завершився фурором міжнародної гросмейстерки Олени Короткої з Кам’янського, яка до двох золотих нагород у “бліці” та “рапіді” додала ще одну медаль найвищого ґатунку граючи у “класиці”. Не підвели землячку і її подруги по команді – три “срібла” виграла національна гросмейстерка Ольга Губарєва, та “бронзу” Анастасія Губарєва. У Альони Вовк бронзова нагорода у “бліці”. Серед чоловіків, кам’янчанин майстер спорту Ілля Демченко став срібним призером у класичній грі.