Тенісистка з Кам`янського Аріана Багбая стала призеркою Кубка України та виконала норматив майстра спорту
Автор: Віктор Куленко.
Вихованка тренера Сергія Козченка з Кам`янської ДЮСШ № 3 Аріана Багбая (на фото праворуч) стала бронзовою призеркою Кубка України з тенісу, який проводився з 24 по 30 листопада у Києві. Спортсменка виконала норматив майстра спорту.
У змаганнях, які проходили на зимових кортах СК “Tennispark”, брали участь 85 чоловіків та жінок з 28 міст України.
Кам`янське представляли Юлія Кочерженко та Аріана Багбая, вихованки тренера ДЮСШ № 3 Сергія Козченка. В одиничному розряді наші землячки провели по дві зустрічі та вибули у чвертьфіналах. Більш вдалим для Аріани став виступ в парному розряді, де вона разом з киянкою Анастасією Морозовою стала бронзовою призеркою Кубка України та виконала норматив майстра спорту.