На Дніпропетровщині ворожий дрон впав на річну кригу та не здетонував

На Дніпропетровщині ворожий дрон впав на річну кригу та не здетонував

Під час чергової повітряної атаки по Дніпропетровщині ворожий безпілотник впав на кригу річки Дніпро та не здетонував. Попри це, він залишався смертельно небезпечним і становив серйозну загрозу для кожного, хто міг опинитися поруч. Поліційні знешкодили небезпечну знахідку.

Про це повідомили у Нацполіції Дніпропетровської області.

Першими до місця падіння дісталися працівники водної поліції Дніпровського районного управління поліції № 1 спільно з фахівцями вибухотехнічної служби ГУНП в Дніпропетровській області.

Рухаючись по кризі на спеціальному транспорті, поліційні забезпечили охорону місця події, щоб поруч випадково не опинилися цивільні громадяни. Вибухотехніки оглянули безпілотник та вилучили бойову частину. Надалі її транспортували до підривного майданчика та контрольовано підірвали.

«Уламки дронів, ракет та будь-які підозрілі предмети — це не трофеї й не цікаві знахідки, а реальна загроза життю. Категорично заборонено торкатися таких об’єктів або намагатися їх пересувати. Особливо важливо, щоб ці правила знали та виконували діти.
У разі виявлення небезпечного предмета — негайно телефонуйте 102», – наголосили у поліції.

На Дніпропетровщині ворожий дрон впав на річну кригу та не здетонував - ФОТО На Дніпропетровщині ворожий дрон впав на річну кригу та не здетонував - ФОТО На Дніпропетровщині ворожий дрон впав на річну кригу та не здетонував - ФОТО На Дніпропетровщині ворожий дрон впав на річну кригу та не здетонував - ФОТО