Як в Кам’янському 22 лютого працюватиме трамвай маршруту №4

Як в Кам’янському 22 лютого працюватиме трамвай маршруту №4

В Кам’янському у неділю, 22 лютого, у зв’язку з відключенням АТ ДТЕК “Дніпровські електромережі”, трамваї маршруту №4 курсуватимуть за таким графіком: з  05:00 до 07:00 “Цементний завод – ДКХЗ”; з 07:00 до 10:30 “вул. Одеська – ДМК”; з 10:30 до 19:00 “вул.Одеська – ДКХЗ”; з 19:00 “Вул.Одеська – ДМК”. Автобус №24 відправлятиметься з вул.Одеська о 05:00.  В разі змін в графіках відключень про зміни в графіках руху буде оголошено додатково. Про це повідомили в КП «Транспорт».