Тенісистка з Кам`янського Марія Кочерженко стала призеркою «Королівського турніру» у Швеції
Вихованка тренера Сергія Козченка з Кам`янської ДЮСШ № 3 Марія Кочерженко (на фото ліворуч) стала срібною призеркою тенісного турніру “Kungens Kanna & Drottningens Pris 2026” U14, який завершився у Стокгольмі (Швеція) 1 березня.
В основній сітці змагань “Королівського турніру” брали участь 64 тенісистки з 36 країн світу. Тенісистка з Кам’янського Марія Кочерженко впевнено пройшла турнірну дистанцію, вигравши п`ять матчів. Фінал проти італійки Джулії Лукетті став битвою двох різних шкіл тенісу. Програвши перший сет, Кочерженко знайшла в собі сили вирвати другу партію. Їй не вистачило зовсім трохи фізичного ресурсу на вирішальний сет. Кінцевий результат 3:6, 7:5, 2:6. Але і срібло престижного європейського турніру — це беззаперечне підтвердження елітного спортивного статусу нашої землячки.