Підготовка до наступної зими: Кам’янське отримало генератори для безперебійної роботи теплопостачальних підприємств міста

Підготовка до наступної зими: Кам’янське отримало генератори для безперебійної роботи теплопостачальних підприємств міста

Можливості для стійкого проходження наступного опалювального сезону посилюють в Кам’янському – місто отримало обладнання для теплових підприємств, яке дозволить забезпечити теплопостачанням житлові будинки у місті.

Як повідомив міський голова Андрій Білоусов, відповідно до Плану стійкості Дніпропетровської області, ключовим напрямом якого є забезпечення альтернативного живлення систем теплопостачання, наше місто отримало партію генераторів для теплових підприємств. Це обладнання буде встановлено на насосних станціях та котельнях, що забезпечують подачу теплоносія до будинків мешканців.

«Дякую голові ДніпроОВА Олександру Ганжі та Федеральному агентству з технічної допомоги Німеччини (THW) за надану допомогу», – зазначив очільник міста.

Підготовка до наступної зими: Кам'янське отримало генератори для безперебійної роботи теплопостачальних підприємств міста - ФОТО Підготовка до наступної зими: Кам'янське отримало генератори для безперебійної роботи теплопостачальних підприємств міста - ФОТО