Реабілітаційний центр в Кам’янському відвідав очільник Дніпропетровщини Олександр Ганжа
Реабілітаційний центр в Кам’янському у середу, 11 березня, відвідав керівник Дніпропетровської ОВА Олександр Ганжа.
«Тут є все для відновлення після важких травм, поранень та захворювань. З кожним пацієнтом працює мультидисциплінарна команда – фізичні та ерготерапевти, реабілітологи, терапевти мови й мовлення. Вони використовують передові методики. В підмогу – сучасні тренажери та обладнання. Це дозволяє повернути пацієнтам навички ходьби, покращити дрібну моторику та пам’ять. А ще поновити втрачені побутові вміння – для цього спеціально облаштована кухня», – поділився враженнями очільник області.
Він додав, що на Дніпропетровщині працює вже сім реабілітаційних центрів.Окрім Кам’янського, такі центри працюють у Дніпрі, Кривому Розі, Павлограді, Синельниковому та Самарівському районі. А в цілому реабілітаційні послуги надають у 60 медзакладах регіону. Цьогоріч їх отримали вже понад 9 тис. людей.
