Понад 300 дітей з Кам’янського візьмуть участь у програмі «Скарбничка здоров’я», що розпочала свою роботу в місті
Сьогодні у Кам’янському розпочала роботу дводенна виїзна всеукраїнська програма «Скарбничка здоров’я», яку реалізують лікарня «Охматдит» і благодійний фонд «МХП–Громаді» у партнерстві з компанією «Оріль-Лідер».
Як повідомив міський голова Андрій Білоусов, протягом місяця на участь у програмі записалося понад 300 дітей нашої громади. Упродовж двох днів з ними працюватиме команда з понад 15 провідних вузькопрофільних спеціалістів «Охматдиту»: кардіолог, ендокринолог, невролог, алерголог, ортопед, психолог, а також фахівці функціональної діагностики й лабораторної служби.
Проєкт орієнтований насамперед на дітей військовослужбовців та загиблих захисників України, внутрішньо переміщених осіб і малозабезпечені родини.
«Для нас дуже важливо, що наші діти отримали доступ до найкращих фахівців країни без необхідності виїзду в інше місто. Тож зі свого боку ми забезпечили усі організаційні умови для проведення прийому на базі оновленої поліклініки по вулиці Слісаренка”, – зазначив мер.
