Кам’янське отримало чергову партію потужних генераторів

Кам’янське отримало чергову партію потужних генераторів

Кам’янське отримало чергову партію потужних генераторів для теплових підприємств відповідно до Плану стійкості Дніпропетровської області, одним із ключових напрямків якого є забезпечення альтернативного живлення систем теплопостачання.

Про це повідомив міський голова Андрій Білоусов.

Це обладнання буде встановлено на малих котельнях, що забезпечують подачу теплоносія до закладів бюджетної сфери.

Мер міста подякував голові ДніпроОВА Олександру Ганжі за надану допомогу.

Кам'янське отримало чергову партію потужних генераторів - ФОТО