Кам’янське передало авто для роботи мобільних вогневих груп
Черговий автомобіль для 152-го навчального центру передав від Кам’янського нашим військовим міський голова Андрій Білоусов.
«Це вже не перша автівка, яку ми спрямовуємо цьому підрозділу для доукомплектування та зміцнення боєздатності наших захисників», – зазначив мер.
За його словами, пікап призначений для роботи мобільних вогневих груп, які виявляють та знищують ворожі безпілотники. Він буде використовуватись під час виконання завдань із захисту неба Кам’янського району.
