Кам’янське передало авто для роботи мобільних вогневих груп

Кам’янське передало авто для роботи мобільних вогневих груп

Черговий автомобіль для 152-го навчального центру передав від Кам’янського нашим військовим міський голова Андрій Білоусов.

«Це вже не перша автівка, яку ми спрямовуємо цьому підрозділу для доукомплектування та зміцнення боєздатності наших захисників», – зазначив мер.

За його словами, пікап призначений для роботи мобільних вогневих груп, які виявляють та знищують ворожі безпілотники. Він буде використовуватись під час виконання завдань із захисту неба Кам’янського району.

Кам'янське передало авто для роботи мобільних вогневих груп - ФОТО