В Кам’янському профільні органи обговорили зміни до закону про права та свободи переселенців

В Кам’янському профільні органи обговорили зміни до закону про права та свободи переселенців

Позачергове засідання Координаційної ради з питань внутрішньо переміщених осіб в Кам’янській міській територіальній громаді, консультативно-дорадчого органу, який представляє інтереси внутрішньо переміщених осіб у громаді та сприяє підтримці та захисту їх прав, відбулось 2 квітня.

Про це повідомили у департаменті соціальної та ветеранської політики Кам’янської міськради.

Скликання позачергового засідання було ініційовано керівником Центру підтримки переміщених та/або евакуйованих осіб з міста Маріуполь «ЯМаріуполь. Кам’янське» з метою розгляду та прийняття колегіального рішення Ради щодо проєкту Закону України № 12301 «Про внесення змін до Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб» та інших законів України».

В Кам'янському профільні органи обговорили зміни до закону про права та свободи переселенців - ФОТОПід час засідання члени Координаційної ради обговорили норми, присутні в законопроєкті та внесення ініціатором запропонованих змін до законопроєкту.