Завтра в Кам’янському попрощаються з загиблим на Сумщині захисником України Олексієм Гальчанським
Дев’ятого червня 2025 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Андріївка на Сумщині загинув солдат Гальчанський Олексій Володимирович з Кам’янського.
Від імені всієї громади, Кам’янської міської ради, виконавчого комітету та особисто від себе міський голова Андрій Білоусов висловив глибокі співчуття рідним і близьким полеглого захисника.

Олексій Гальчанський народився 25 вересня 1987 року в Кам’янському. У 2007 році закінчив Індустріальний технікум. Тривалий час працював будівельником. У січні минулого року став на захист України та її народу.
Без єдиного сина залишилася мати.
Панахида відбудеться 22 квітня о 10.00 в Козацькій церкві Пресвятої Покрови ПЦУ (вул. Сергія Слісаренка, 34).
Поховають воїна об 11.20 на Алеї Героїв кладовища по вул.Весняній.
Доземний уклін воїну-захиснику!
Вічна пам’ять і слава Герою!