На минулому тижні в Кам’янському народилось 15 немовлят

На минулому тижні в Кам’янському народилось 15 немовлят

В Кам’янському за минулий тиждень, з 20 по 26 квітня, у пологовому відділенні міської лікарні на світ з’явилося 15 маленьких мешканців: десять хлопчиків та п’ять дівчаток. Про це повідомив міський голова Андрій Білоусов, який від усієї громади привітав родини з поповненням та побажав малюкам міцного здоров’я та щасливої долі.