Борці з Кам`янського здобули медалі на Відкритому турнірі у Кривому Розі

Борці з Кам`янського здобули медалі на Відкритому турнірі у Кривому Розі

Автор: Віктор Куленко.

Вихованці Кам’янської ДЮСШ №3 стали призерами Відкритого турніру з греко-римської боротьби у Кривому Розі, що відбувся 25 квітня.

У змаганнях, які були присвячені пам’яті видатного атлета, майстра спорту міжнародного класу та призера Олімпійських ігор Олексія Вакуленка, чиє життя передчасно обірвалося в автокатастрофі, 140 юних спортсменів з Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Кіровоградської та Миколаївської областей.

Вихованці ДЮСШ №3 з Кам’янського (тренери Ю. Никитенко, Є. Лютий, О. Щербаков) гідно виступили на турнірі, продемонструвавши волю до перемоги. За результатами напружених сутичок бронзові медалі до скарбниці досягнень міста додали Арсеній Горб та Микита Сурков.