У Кривому Розі зросла кількість загиблих та постраждалих: сьогодні в місті день жалоби
Кривий Ріг сьогодні схиляє голову в пам’ять про чотирьох своїх мешканців, чиї життя забрали російські балістичні ракети вранці 23 червня. Двоє чоловіків і дві жінки. Їм було 25, 34, 54 та 62 роки.
Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Олександр Ганжа.
62-річна жінка померла вночі у лікарні. Тому кількість жертв зросла до чотирьох.
Збільшилася й кількість постраждалих. Меддопомога знадобилася ще п’ятьом людям. Серед них – 4-річний хлопчик. Він лікуватиметься амбулаторно. В цілому поранених – 30. Серед них 17 – госпіталізовані. П’ятеро людей у важкому стані.
«Вони не тримали в руках зброю. Просто жили, працювали, будували плани, мріяли про майбутнє у своєму місті. Але російський терор обірвав їхні життя.
Ще один злочин ворога проти мирних людей.Уся Дніпропетровщина поділяє біль Кривого Рогу», – написав очільник області.