У Дніпропетровській області стартувала посівна
Аграрії Дніпропетровщини вже розпочали сіяти ранні ярі зернові. Зокрема, ячмінь, горох, овес та пшеницю. Сільгосптехніка працює в усіх районах області. Про це повідомили у департаменті…
Аграрії Дніпропетровщини вже розпочали сіяти ранні ярі зернові. Зокрема, ячмінь, горох, овес та пшеницю. Сільгосптехніка працює в усіх районах області. Про це повідомили у департаменті…