штаб

У Кам’янському відбулося засідання штабу щодо початку опалювального сезону

20 жовтня під керівництвом Кам'янського міського голови Андрія Білоусова відбулось засідання штабу щодо початку опалювального сезону 2021-2022 років. Згідно з…

5 років ago

У Кам’янському підбили підсумки опалювального сезону

7 квітня в Кам'янському під керівництвом міського голови Андрія Білоусова відбулось засідання штабу, на якому підбили підсумки минулого опалювального сезону,…

5 років ago

This website uses cookies.