20 жовтня під керівництвом Кам'янського міського голови Андрія Білоусова відбулось засідання штабу щодо початку опалювального сезону 2021-2022 років. Згідно з…
7 квітня в Кам'янському під керівництвом міського голови Андрія Білоусова відбулось засідання штабу, на якому підбили підсумки минулого опалювального сезону,…
This website uses cookies.